Kurumsal

img

Firmamız:

1977 Yılında Adıyaman İlinde Elektronik Sektöründe Küçük Bir Yerel Satıcı Olarak Faaliyete Başlamıştır.Perakende Mağazasını Sürekli Yenileyerek Elektronik Sektöründe Adıyaman İlinde İlerleme Gösteren Firmamız 1987 Yılında Güneydoğu Bölgesinde Elektronik Ürünlerin Toptan Satışını Yapmaya Başlamıştır. Oluşan Talep Üzerine Firmamız Marmara ve Güneydoğu Bölgesi Dahil Olmak Üzere Doğu Anadolu ve Akdeniz Bölgesinde Toptan Ürün Satışı Yapmıştır. Buna bağlı olarak Çalışan Firmamız Farklı İş Kollarına Girerek Yeniliği Takip Ederek Gelişmeyi ve Bölgeye Katkı Sağlamayı Amaç Edinmiştir.

Firmamız 1996 Yılında Bölgesel İhtiyaç Olarak Görülen Anten ve Kablo Üretim Tesisini Kurarak Bölgesel Gelişime Katkıda Bulunan Firmamız Başta İstanbul olmak üzere Marmara Bölgesi, Doğu Anadolu, Güneydoğu ve Akdeniz Bölgelerinde Devam Eden Elektronik Ürün Satışına Ürettiği Anten ve Kablo Ürünleri Katarak Hızlı Bir Gelişim Sağlamıştır. Üretim Tesisindeki Ürün Çeşitliliğini Arttırarak Büyümeyi Hedefleyen Firmamız Yeni Kablo Çeşitlerini ve Plastik Kalıp Ürünlerini Bünyesine Katmıştır.

Firmamız 2009 Yılında Adıyamanda İlk Olan Sosyal Tesisi Kurarak Farklı Bir Sektörde Hizmet Vermektedir. Firmamız 2010 Yılında Bayilerinin ve Bireysel Müşterilerinin Daha Kolay ve Hızlı Bir Alışveriş Yapabilmesi İçin Online Satış Sistemi Oluşturmuştur. Bu Sistem Aracılığı İle Tüm Bayilerine ve Müşterilerine Güvenli Alışveriş Hizmeti Sunmaktadır.

E-Bülten Listesi

Ebültene kayıt olarak güncel haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Etiketler