Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Bize Ulaşın

img

  Firmamızın Başlangıç Noktası Olan Perakende Satış Mağazalarımız Güncel Ürünleri İle Sürekli Satışa Devam Etmektedir. Adıyaman İlinde Faaliyet Gösteren Satış Mağazalarımız 14000'den fazla Ürün İle Hizmet Vermektedir.

Başlıca Ürün Grupları;

Aydınlatma Ürünleri

Anahtar&Prizler

Şalt ve Endüstriyel Ürünler

Sulama ve Dağıtım Panoları

Zayıf Akım Kabloları

Orta Gerilim Kabloları

Yüksek Gerilim Kabloları

Plastik Ürün Grupları

Diafon Sistemleri

Akıllı Ev Sistemleri

Telefon Sistemleri

Küçük Ev Aletleri

Güvenlik Ürünleri

Profesyonel Görüntü Ve Ses sistemleri

Oto Görüntü ve Ses Sistemleri

Televizyon ve Yayın Grupları

Elektrikli Ev Aletleri

          Satış Mağazamızdan Telefon İle Bilgi Alabilir, Özel Siparişlerinizi Bildirebilir veya Almak İstediğiniz Ürünü Satış Temsilcilerimiz İle Görüşüp Satın Alabilirsiniz. Satın Aldığınız Ürünler En Kısa Süre İçerisinde Sizlere Ulaştırılacaktır.

           Satış Mağazamız Aracılığı İle Birçok Yerleşim Yerinin(Fabrika, Site, Büro, Mağaza vb.) Güvenlik ve Seslendirmesi İçin Profesyonel Şekilde Hazırlanan Güvenlik Sistemlerini Veya Seslendirme Sistemlerini Satın Alabilir ve Bu Ürünlerin Montajını Ekibimiz Tarafından Güvenilir Bir Şekilde Yaptırabilirsiniz. Firmamız Yapmış Olduğu Her Montaj İçin Firma Güvencesi Vermektedir.

Online Satış Ve Bayi Platformu;

   Firmamız Elektronik Sektöründe 34 Yıla Aşkın Süredir Devam Eden Faaliyetlerine Bir Yenisini Daha Ekleyerek Online Elektronik Ürün Satışları İle Güvenilir ve Hızlı Bir Alışveriş İmkanı Sunmaktadır.

        Bayi Ürün Destek Hizmetine www.bayitekno.com Adresi ile Devam Etmektedir.

               Online Satış Sitemiz Aracılığı İle İstediğiniz Ürünü Üyelik Sistemi Dışında Telefon Açarak veya E-mail Göndererek Satın Alabilir Sorunsuz Bir Alışveriş Yapabilirsiniz. Web Sitemizden Yapılan Satışlarda Sizlere Daha Hızlı Ulaşabilmesi İçin Tedarikçi Firma Desteği İle Farklı Bölgelerden Sizlere Süraatli Bir Şekilde Ulaşımı Sağlanabilmektedir.

Sosyal Tesis;

            Şirketimiz Elektronik Sektörünün Dışında 2009 Yılında Adıyaman İlinde Bir İlk Olan AquaPark Hizmeti İle Geçmiş Tarihi Zengin Olan Turizm İli Adıyaman Şehrine Yenilik Katmak İstemiştir. Sosyal Tesisimiz Şirin AquaPark Olarak Hizmet Vermektedir. Sosyal Tesisimiz Yüzme Havuzu, Çocuk Havuzu, Cafe ve Aqua Park Hizmeti Vermektedir.

Sosyal Tesisimiz Hizmetleri Başlıca Şunlardır:

Yüzme Havuzu

Aqua Park

Cafe Hizmeti

Özel Gün Partileri

Özel Yüzme Kursları

Su Sporları

              Sosyal Tesisimiz Amaçlarının Başında Ailelerin Güvenli ve Huzurlu Bir Şekilde Eğlenebilecekleri ve Zamanlarını Geçirebilecekleri Ortam Yaratmaktır. Bunun Dışında Genç Bireylerin Birlikte Eğlenmesini Sağlayabilmek İçin Sürekli  Aktivasyonlar Ekleyerek Tesisi Yenilemektedir.

E-Bülten Listesi

Ebültene kayıt olarak güncel haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Etiketler